Produkce

Podnikáte ve službách, vlastníte kavárnu nebo jste řemeslník? Vdáváte dceru nebo chcete informovat široké příbuzenstvo o tom, že Váš syn promuje? Potřebujete sezvat všechny své kamarády na oslavu svých x-tých narozenin? Potřebujete rychle nějaký originální dárek?

Pozvánky, oznámení, vizitky, letáčky, plakáty, jídelní lístky, novoročenky, ceníky vašich služeb, dárkové poukazy. To vše Vám zhotovíme i v malém množství kusů. Vymyslíme a zrealizujeme grafiku na výlohu vaší provozovny či obchodu. Vyřešíme Vám firemní tiskoviny, reklamní banery, reklamní cedule i firemní oblečení s logem pro Vaše zaměstnance.

Z dodaných fotografií nebo elektronických podkladů potiskneme trička, polštářky, zástěry, tašky, sportovní dresy. Vyrobíme Vám rodinný nebo firemní kalendář.

Rádi Vám poradíme s vašimi reklamními tiskovinami ve studiu v Bosonohách nebo na pobočce v OD Josefínka v Brně na Josefské ulici 8.

Spočítáme vám kalkulaci, stačí se ozvat.

Stačí Vám 100 ks firemních katalogů nebo potřebujete jen 20 letáků na prezentaci? Chcete mít originální svatební oznámení nebo pozvánku na rodinnou oslavu?

Malonákladový tisk

Malonákladový jednostranný i oboustranný tisk.

Ideální řešení pro tisk menšího množství jakéhokoliv druhu tiskovin a propagačních materiálů. Můžete zvolit barevnou i levnější černobílou variantu. Tisk je realizován na kvalitních moderních strojích pro digitální tisk. Na počkání Vám vytiskneme až d formátu A3+ (305 x 457 mm). Potiskujeme papíry v gramážích 80 – 300 g/m2, křídy, samolepky a velké množství grafických papírů.

Několik ukázek našich realizací

katalogy direct mail obrázek dárkový kupon obrázek obrázek

Obchody se Vám slibně rozjíždí a potřebujete větší náklad tiskovin v tisících kusech?

Ofsetový a rotační tisk

Ofsetový tisk, rotační ofsetový tisk.

Při vyšších nákladech je tato technologie pro Vás cenově nejvýhodnější. Podle typu tiskoviny Vám navrhneme ekonomicky nejvýhodnější variantu. Spočítáme Vám minimální ekonomicky výhodný náklad u těchto techologií.

Několik ukázek našich realizací

firemní zpravodaj akční letáky akční letáky letáky zpravodaj letáky

Je vaše provozovna, obchod nebo expozice „neviditelná“? Zákaznici Vaši prodejnu míjejí bez zastavení? Hledáte dodavatele na polep výlohy vaši prodejny, reklamní tabule, plakáty, vlajky, roll-up systémy, baner-systémy …?

Velkoplošný tisk

Velkoplošný tisk

Řešením je velkoplošný tisk. Navrhneme Vám nejvhodnější řešení, můžete si vybrat ze širokého portfolia materiály určenými pro umístění v exteriéru i pro interiérové aplikace.

Několik ukázek našich realizací

velkoplošný tisk ukázka realizace provozovny velkoplošný tisk ukázka realizace provozovny velkoplošný tisk ukázka realizace provozovny potisk plachty / banneru

Výloha vašeho obchodu či kavárny už není to co to bývalo a váš vývěsní štít na tom není o moc lépe?

billboardy

Polepy výloh, vývěsní a reklamní panely, banery,billboardy.

To vše lze realizovat pomocí řezané grafiky, pomocí velkoplošného tisku nebo kombinací obou technologiií.

Chystáte se prezentovat své výrobky či služby na veletrhu?

Veletržní stánek

Veletržní stánek.

Připravíme Vám ho od grafického návrhu až po polep.

Zašlá sláva firemního erbu?

firemní štít

Moderní a prostorové řešení firemních štítů.

Reliéfní písmo a logotypy, malba na fasádu, světelná reklama ve formě klasických světelných boxů, jednotlivých svítících písmen a grafických objektů, neonů, LED diod nebo podsvícených průhledných materiálů.

Bloudíte sídlem firmy?

orientační systémy

Orientační a reklamní systémy pro interiér i exteriér.

Lze využít standardně vyráběných profilových systémů s velkou variabilitou či vytvořit systém přímo dle požadavků klienta.

Vlastní reklamní plocha po celém městě?

polep vozidel

Polep firemních vozidel.

Dobře viditelná reklama, za kterou nemusíte platit pronájem. Polep je realizován speciálními materiály s vysokou životností, která nejednou překoná životnost vlastního vozu. Výhodou je možnost případné demontáže reklamy nebo její aktualizace. Lze provést řezanou grafikou, digitálním tiskem nebo kombinací obojího. Možný je i celkový „obal“ automobilu do digitálního tisku.

Několik ukázek našich realizací

polep vozidel Poring Plus polep vozidel Opticontrol polep vozidel Delika polep vozidel Carena polep vozidel Carena

Reklama v dopravním zpravodajství?

Polep autoplachet

Polep autoplachet kamiónů a nákladních vozidel.

Používá se opět samolepící fólie vyráběná speciálně pro tento účel, s vysokou životností. Autoplachty je možné polepit přímo na vozidle bez předchozí demontáže.

Potřebujete na poslední chvíli originální dárek?

potisk triček

Potisk polštářků, bavlněných či lněných textilií, triček, mikin.

Technologie potisku pomocí transferových fólií nebo řezané grafiky s možností výběru z velkého množství speciálních fólií.

Chystáte se na velký sportovní souboj?

Potisk triček a sportovních dresů

Potisk triček a sportovních dresů.

Podle množství Vám navrhneme nejvhodnější technologii – flock, termotransfer, sítotisk. Od čísla na zádech až po složité obrázky. Od jednoho trička pro pivní skauty až po dresy pro celou fotbalovou jedenácku.

Problém s identifikací vlastních zaměstnanců?

potisk textilu

Potisk pracovního textilu

Vhodný doplněk firemní image. Vaši zaměstnanci mohou mít firemní logo na tričku, montérkách, montérkové bundě, zástěře, košili, kšiltovce…

Máte zítra důležité obchodní jednání a došly Vám vizitky?

tisk vizitek

Tisk vizitek od 1 ks až po vizitky pro celou firmu.

Vizitky je možné vytisknout na kartony, křídy i speciální grafické papíry, jednostranně nebo oboustranně. Barevně, ale klidně i černobíle. Vizitky je možné jednostranně či oboustranně zalaminovat.

Chcete opravdu reprezentativní vizitku? Zlatá ražba, reliéfní tisk, zaoblené rohy, výsek. Ražba se neomezuje pouze na zlatou barvu, může nést jakýkoliv odstín dle vašeho výběru.

„Rajtuje“ na Vás úřední šiml?

Razítka Colop

To určitě potřebujete každý den razítka.

Malá, velká, kulatá, hranatá, samobarvící, s datumovkou a pro fandy historie a zašlých časů razítka dřevěná. Samobarvící razítka Colop L10 (27 x 10 mm), Colop L20 (38 x 14 mm), Colop L30 (47 x 18 mm), Colop L 40 (58 x 22 mm), Colop L 50 (69 x 23 mm)a mnoho dalších…

Dárek pro maminku?

Potisk polštářků

Polštářek s potiskem.

Stačí vybrat pěknou fotografii dětí, chlupatých spolubydlících, popřípadě dalších obyvatel domácnosti či idolu vaší maminky. Polštářek má rozměr 34 x 34 mm a je možné ho prát na 60 stupňů. Má maminka raději nákupy než odpočinek vleže?

Několik ukázek našich realizací

Potisk polštářků Potisk polštářků Potisk polštářků Potisk polštářků Potisk polštářků Potisk polštářků

Dárek pro manžela?

Potisk kuchařských zástěr

Kuchařská zástěra.

Je manžel hrdý na své kuchařské umění? Rád se ukáže před přáteli u grilu? Vy vymyslete trefný bonmot, my ho vyvedeme v barvách na laclu zástěry. Zástěry jsou ve variantách unisex s laclem, dlouhá pánská okolo pasu a dámská kratší zástěrka okolo pasu.

Barevná, bílá nebo režná, s uchem krátkým nebo dlouhým.

Bavlněná taška s potiskem

Bavlněná taška s potiskem.

Vymyslete zajímavý grafický motiv, text nebo doneste obrázek.

Dárek pro babičku?

tisk kalendářů

Originální kalendář.

Stačí když nám dodáte fotografie svých drobečků. Kalendáře je možné vyrobit ve formátech, A5 (148 x 210 mm), A4 (210 x 297 mm), A3 (297 x 420 mm). Kalendář je závěsný, s pevným kartonem vzadu a háčkem na pověšení. Na každý měsíc má jednu stránku s fotografiií a kalendáriem. Kalendář nemusí začínat lednem a končit prosincem, je možné vyrobit i kalendář začínající měsícem červencem jednoho roku a končit červencem roku následujícího.

Dárek pro kámoše k padesátinám?

Potisk triček

Originální tričko s potiskem.

Stačí znát velikost trička (dle velikosti pupíku kamaráda je možné dodat i trička ve velikostech XXXL a na objednání i do velikosti 5XL), donést nějakou kompromitující fotografii a vymyslet vtipný text.Grafické studio a reklamní agentura: PORING, s.r.o., Hoštická 4, 642 00 Brno - Bosonohy

tel.: 547 219 582, fax: 547 219 582, mobil: 777 219 582, e-mail: info@poring.cz

Pobočka Josefínka: Josefská 8, obchodní dům Josefínka, telefon.: 542 211 817, poring.tisk@poring.cz, SKYPE: poring.pobocka

Copyright © 1996 - 2010, Poring s.r.o.