Poslední práce

Web Bauinvest

Pro našeho stálého zákazníka, velkoobchod reklamním textilem, jsme zpracovali grafickou podobu webových stránek které slouží jako katalog zboží a objednávkový systém.Bauinvest.

Grafický návrh úvodní stránky webu bauinvest.cz (Autor: David Navrátil)

Webdesign

Máte pocit, že vaše www.stránky jsou zastaralé a potřebují redesign? Konkurence má nový web s novými technologiemi? Nové komplexní řešení Vašich webových stránek?

Stejně jako u tvorby logotypů tak i při návrhu designu webů funguje především podprahové vnímání. Pokud Vaše stránky jsou podobné jako tisíce jiných, těžko zaujmete nového zákazníka a odlišíte se od Vaší konkurence.

Webdesignem u nás ale samozřejmě jen začínáme – k čemu Vám taky bude ojedinělý web, pokud Vaše stránky nikdo nenajde bez znalosti webové adresy.

Internetový marketing – tzn. jak zajistit aby vaše stránky zákazníci našli a objednali vaše zboží či služby – provedeme optimalizaci pro hlavní vyhledávače (SEO), zaregistrujeme do katalogů, pomůžeme Vám s návrhem a správou PPC kampaní.

Je součástí Vašeho marketingu komunikace se zákazníky pomocí e-mailů?

Připravíme Vaše elektronické newslettery, případně zajistíme jejich vlastní rozesílání.

Potřebujete vytvořit reklamní banner na web, multimediální prezentaci - zkrátka chcete aby Váš marketing na internetu byl v pohybu?

Mohla by být řada dalších otázek ale pokud máte pocit, že současný web nevyhovuje tak se vším ostatním už Vám pomůžeme. U nás nehledejte weby kde Vám „nalijeme grafiku „ do šablony, které mají tisíce jiných firem.

Webové prezentace a jejich grafiku vytváříme zákazníkovi přímo na míru.

Potřebujete kvalitní webovou prezentaci?Grafické studio a reklamní agentura: PORING, s.r.o., Hoštická 4, 642 00 Brno - Bosonohy

tel.: 547 219 582, fax: 547 219 582, mobil: 777 219 582, e-mail: info@poring.cz

Pobočka Josefínka: Josefská 8, obchodní dům Josefínka, telefon.: 542 211 817, poring.tisk@poring.cz, SKYPE: poring.pobocka

Copyright © 1996 - 2010, Poring s.r.o.